09 грудня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування проведено обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

Вітаємо Гнідця Богдана, учня 8 класу , переможця у номінації "Веб-дизайн"(ІІІ місце)

Переглядів: 8 | Додав: oxana100481 | Дата: 16.01.2020 | Коментарі (0)

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!

 

ІІ місце - Карпінська Віталія, учениця 6 класу (вч. Пивоваренко Н.К.)

ІІІ місце - Доїжач Андрій, учень 6 класу (вч. Пивоваренко Н.К.)

ІІІ місце- Кравченко Ольга, учениця 10 класу (вч. Пивоваренко Н.К.)

 

Переглядів: 9 | Додав: oxana100481 | Дата: 16.01.2020 | Коментарі (0)

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій!

 

І місце - Гнідець Богдан, учень 8 класу (вч. Тонковид О.П.)

І місце - Кравченко Ольга, учениця 10 класу (вч. Куць Т.І.)

ІІ місце- Мельник Олександра, учениця 8класу (вч. Тонковид О.П.)

ІІ місце - Салюк Вікторія, учениця 9 класу (вч. Куць Т.І.)

ІІ місце - Ющик Вікторія, учениця 9 класу (вч. ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: oxana100481 | Дата: 16.01.2020 | Коментарі (0)

 Переможців ІІ етапу олімпіади з історії!

 

ІІІ місце - Стрільчук Катерина, учениця 11 класу(вч. Кузіна Н. С.)

ІІІ місце - Парейко Роман, учень 10 класу (вч. Мельник І. Я.)

ІІІ місце - СМикитюк Анастасія, учениця 9 класу (вч. Мельник І. Я.)

ІІІ місце - Гаркушенко Владислав, учень 8 класу (вч. Мельник І. Я.)

Переглядів: 12 | Додав: oxana100481 | Дата: 17.12.2019 | Коментарі (0)

 Переможця  ІІ етапу олімпіади з фізики!

 

ІІІ місце - Парейко Роман, учень 10 класу (вч. Карпетченко В. М.)

Переглядів: 14 | Додав: oxana100481 | Дата: 17.12.2019 | Коментарі (0)

 Переможців ІІ етапу олімпіади з хімії!

 

 

ІІ місце - Кравченко Ольга, учениця 10 класу(вч. Самолюк О. І.)

ІІІ місце - Яскал Дарина, учениця 7 класу (вч. Самолюк О. І.)

 

 

Переглядів: 10 | Додав: oxana100481 | Дата: 17.12.2019 | Коментарі (0)

 Переможців ІІ етапу олімпіади з англійської мови!

 

ІІ місце - Орлов Ілля, учень 10  класу (вч. Богатирьова Т. В.)

ІІІ місце - Джоєв Георгій, учень 11 класу(вч. Манюк О.Б.)

ІІІ місце - Салюк Вікторія, учениця 9 класу (вч. Рощенко В.І.)

ІІІ місце - Мосійчук Максим, учень 8 класу (вч. Богатирьова Т. В..)

Переглядів: 9 | Додав: oxana100481 | Дата: 17.12.2019 | Коментарі (0)

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії.

ІІІ місце - Процюк Віктор, учень 9 класу (вч. Савчук Т.В.)

ІІІ місце - Корсак Олександр, учень 10 класу (вч. Савчук Т.В.)

Переглядів: 11 | Додав: oxana100481 | Дата: 07.12.2019 | Коментарі (0)

Переможців ІІ етапу олімпіади з біології!

 

ІІІ місце - Нижня Вікторія, учениця 9 класу (вч. Гершун О.В.)

Переглядів: 16 | Додав: oxana100481 | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

Переможців ІІ етапу олімпіади з німецької мови!

 

І місце - Гайдук Богдана, учениця 11 класу (вч. Манюк О.Б.)

ІІ місце - Мичка Тимофій, учень 8-Б класу (вч. Нетикша Т.Л.)

Переглядів: 17 | Додав: oxana100481 | Дата: 28.11.2019 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 8 9 »